pondělí 11. listopadu 2013

Dýně podruhé... :-)

....tentokrát moje výrobky. I já propadla kouzlu háčkovaných dýní a musela je vyzkoušet. Hledala jsem jak na ně. Našla jsem pěkný návod u Aničky, líbila se mi jejich plastičnost. Se zajímavým tvarem přišla Verča. Ta moje připomíná husu, ale i tak z ní mám radost. ;-) Poslední dýně, oranžovo-zelená, byla nejjednodušší. Uháčkovala jsem obdélník, sháčkovala, kraje stáhla, přiháčkovala středy, stopku, lístečky z řetízku a hotovo. Háčkováno polosloupky za zadní nit. Je to takový malý balónek, protože jsem jí nití nenaděla, jak já říkám: prdelky. ;-) Letos s nimi končím, ale příští rok bych chtěla vyzkoušet další. :-)

 Muškáty na oknech stále kvetou. Nemám je kde skladovat, tak je nechávám, než mrazíky ukončí jejich krásná květenství. :-(


A ješte se vám musím pochlubit novým srdíčkem. Nedávno ho na svém blogu měla Janka - Mé radosti. Moc se mi líbilo a asi nejenom mně. Janka nám poskytla odkaz, odkud čerpala. Talže ho přidávám i já. Pokud byste ho chtěli vyzkoušet, najdete návod u Věrky.


Háčkovalo se moc pěkně. Díky za návod. :-)

A to je pro dnešek vše. Dokončuji prostírky, srdíčka, vrhám se na vločky, .... Zkrátka, několik věcí najednou. Určitě to znáte taky. ;-)
Pro dobrou náladu vám posílám jedno prosluněné foto. Neumím to správně nafotit, ale je tam opravdu náádherně. Mějte se krásně, podzimní neduhy ať se vám vyhýbají.Všem moc děkuju za nakouknutí a za milé komentáře. D. ♥  ;-)

18 komentářů:

 1. Ahoj Dášo, moc krásné dýničky a to srdíčko taky někdy zkusím: ) jen teď májí přednost jiné věci : ), třba ty:d Krásný večer Martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marti, moc děkuji za nakouknutí i za přidání se k pravidelným čtenářům. Na překvápko se těším. ♥

   Vymazat
 2. Dagmarko, dýničky jsou opravdu moc krásný. :-) Marie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Maruško, děkuju za návštěvu, za milý komentík i za přidání se do pravidelných čtenářů. ♥

   Vymazat
 3. Ahoj, Dášo! Tak vítej v našem virtuálním světě! Blog se Ti vyloupl pěkný, veselý, a ty Tvoje dýňky ho krásně podzimně doplňují! Už se těším, čím dalším se pochlubíš :o) zatím pa,L.

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Leni, moc děkuju za návštěvu i za milý komentík. :-) Zatím opravuji, co kde mám špatně nastaveno, opravuji a pak se vrhnu na vzhled stránky. To ale časem. ;-) A děkuji za přidání se k pravidelným čtenářům. ♥

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Dáši, jsem ráda, že jsi se rozhodla se přidat k nám. Alespoň tvé krásné výrobky nezůstanou utajeny a můžeme se s nimi potěšit i my.
  Přeji hodně elánu, inspirace a chuti do tvoření a blogování. Zdraví Janka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, moc děkuju za nakouknutí i milý komentář. ♥
   P.S. A za rady taky. ;-)

   Vymazat
 6. Ahoj Dagmar hezky blog vidim je nove , ale supr ja vim jak je nove blog mam 2 roky a prvne mam strach ale ted Sem spokojena vsechne so moc mili .Zdravim Karin

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky Karin. Moc děkuju za nakouknutí. ♥ Jo, jo, přesně ty počáteční pocity mám. Ale to je asi vždycky tak, když se něco nového začíná. ;-)

   Vymazat
 7. Krásnéí dýně, jak ty háčkované, tak ty minulé šité :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj Evo, moc děkuju za nakouknutí i za milý komentík. D. :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Dagmar tvoje dýničky jsou prostě skvělé :) Jsem ráda že jsi se přidala mezi nás :) Martina

  OdpovědětVymazat
 10. Úžasné dýňky a krásné srdíčko! Pa, L.

  OdpovědětVymazat
 11. Ahoj, srdíčka se ti povedla, mám radost, brzo přodám na stránky i kolečka, která k nim pasují. Ahoj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, Věrko, děkuju. ♥ A na kolečka se už těším. Ahojky. :-)

   Vymazat