středa 3. února 2016

Pletené rukavičky pro ...

... čerstvě narozenou Adélku. ♥
Mé kolegyni (a kamarádce) se narodila vnučka. Rodiče jí vybrali krásné jméno - Adélka. :-) Chtěla jsem jí také něčím "přivítat" do života, ale žádný nápad nepřicházel, spoustu věciček samozřejmě má... tak zatím teplé rukavičky, aby jí nezábly ty malinkaté prstíky. :-) Velikost jsem jen odhadovala, tak nevím, snad Adélce budou, případně upletu jiné. ;-)

 

A protože zima ještě chvíli potrvá a kytičky venku hned tak nevyraší, tak pro zlepšení nálady alespoň malé papírové tvoření podle Mariny Craft. Spěchala jsem , použila měkký papír,  proto je ozdůbka trochu šišatá, ale radost stejně udělá ... ;-)Děkuji za nakouknutí a mějte se fajn! ♥

D. :-)

16 komentářů:

 1. Radost bezpochyby udělají oba krásné výrobky. Rukavičky se náramně hodí a kytičky jsou úžasné i z papíru, obzvlášť když všechny vyhlížíme jaro :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Slávko, děkuju za návštěvu i za milý komentík. ♥ Dnes to na jaro vůbec nevypadá, začalo chumelit a pořádně fučí...

   Vymazat
 2. Adélka se má:-) Babička má takové úžasné kamarádky:-)))
  Vítání jara je moc hezké:-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Hani, moc děkuju. ♥ Ona ta babička je také moc šikovná, tak je těžké vymyslet originál. ;-)Musím okouknout, co která tvoříte pro dětičky.Něco mě už napadlo... :-)

   Vymazat
 3. Dagmar, tie kvietocky by som asi použila na veľkonočné vetvičky. Rukavičky jemnučké, malinké, určite sa budú hodiť. Ešte maličkú čiapočku k tomu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zito, děkuju za návštěvu. ♥ Ta kvítka jsem přemýšlela nalepit na režnou látku a vytvořit obrázek, uvidím. ;-)O čepičce jsem také přemýšlela, oni toho hodně mají, takže pokud budou chtít... :-)

   Vymazat
 4. Dagmarko, rukavičky i kytičky jsou parádní!
  Měj se moc hezky, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Heli, děkuju za návštěvu. ♥ Měj se fajn! :-)

   Vymazat
 5. Taky se mi rukavičky i kytička moc líbí :-) Krásný večer :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdenko, děkuju za návštěvu. ♥ Přeji pohodový (tvořivý) víkend. :-)

   Vymazat
 6. Jeje tie rukavičky sú rozkošne :-) a kvetinky aspoň takto z papiera, tie ozajstné len tak skoro neprídu v stredu nam zase zasneží ... Pekný večer prajem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Maruško, děkuji za návštěvu.♥ Jo jo, zima nás ještě určitě potrápí... Měj se faj. :-)

   Vymazat
 7. Jééé, Adélka je krásné jméno a jaká bude parádnice. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Heli, také se mi líbí. A holčička je nádherná... :-)

   Vymazat